Žena (51) se rozhodla vzít si život a v pražských Strašnicích skočila pod vlak. Nikdo už jí nedokázal pomoci.
"S největší pravděpodobností jde o sebevraždu," potvrdil policejní mluvčí Jan Daněk.Na místo vyjeli policisté a drážní hasiči. Tělo ohledala výjezdová skupina kriminalistů.
"Osoba byla sražena osobním vlakem, jedoucím z Benešova na pražské Hlavní nádraží," sdělil mluvčí drážní inspekce Martin Drápal s tím, že místo, kde se nehoda stala, je veřejnosti nepřístupné.
Žena ukončila svůj život na stejné trati, na které bylo včera večer nalezeno tělo muže s hlavou oddělenou od trupu. Muž s největší pravděpodobností rovněž spáchal sebevraždu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz