Zpravodajství

Mrazivé video: Znásilňoval a mučil jsi mě od 4 let, vzkázala miss otci

Mrazivé video: Znásilňoval a mučil jsi mě od 4 let, vzkázala miss otci
Zdroj: Facebook official

Bývalá královna krásy pověsila na YouTube šokující video, na kterém obviňuje svého otce, že ji od čtyř let znásilňoval, připravil ji o panenství, hodiny ji mučil a snažil se zabít její matku.

Kráska z New Orleansu Brie Lybrandová, která se na YouTube obvykle prezentuje videi s kosmetickými tématy, natočila mrazivou zpověď, na kterém vysvětluje, že se její otec Steven Bressler stal odběratelem jejích příspěvků na YouTube, a proto nadešel čas říct pravdu o hrůzách prožitých v dětství.
 

"Právě jsem dostala e-mail od YouTube, že si mě připsal do odběrů muž, který mě celé dětství znásilňoval. Okradl mě o panenství, o nevinnost. A teď se ta zrůda dívá na moje videa", říká Brie v emotiví výpovědi.
 

"Nikdy jsem nemusela svědčit u soudu a říct mu, jaké to je, když jsou vám čtyři, někdo vás sváže řetězem a hodiny vás mučí.“

Související obsah

Podle Brie ji otec nejen od čtyř do třinácti let znásilňoval a týral, ale také se několikrát pokusil zabít její matku Ron, ktteré vyrazil zuby, když ji chtěla bránit. "Sledovala jsem svou matku v kaluži krve, potom šel po mně. Noční můry se mi vrací dodnes,“ řekla.

 

Na záznamu, který má celkem dvanáct minut, také v jedné obzvlášť mrazivé pasáži říká, že jediné, za co mu může bestiálnímu otci poděkovat, je, že ji prožité hrůzy dohnaly k herectví. "Myslím, že jsem zběhla k herectví, protože jsem chtěla utéct od reality. Stevene Bresslere, když jsi mě znásilňoval, utíkala jsem do říše fantazie. A stala se z toho má práce,“ zakončila mladá herečka. "Tvoji smrt si ale přeju kraždý den".

Podívejte se na mrazivou zpověď dívky:


 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz