Zpravodajství

Velký strach! Přišel s kalhotami u kolen, popisují školačky na Jihlavsku úchyláka

Neznámý muž z Brtnice na Jihlavsku se obnažuje před mladými školačkami. Za poslední dobu se staly hned dva případy a místní děti, hlavně dívky mají obrovský strach.

Děti, zejména dívky, z Brtnice na Jihlavsku se bojí. Útočí totiž na ně neznámý muž, který se před nimi obnažuje. "Přišel s kalhotama u kolen a ony začaly utíkat," popisuje muže, který obtěžuje brtnické dívky kamarádka jedné z napadených.
 

Neznámý muž za posledních 5 dní zaútočil hned dvakrát. Dívky se z hororového setkání těžko vzpamatovávají a prý na něj nikdy nezapomenou. Všechny tři dívky, před kterými se muž obnažil, jsou na tom psychicky velmi špatně. "Bojí se. Bojí se i zhasnout i lampičku a chodit ven," říká kamarádka napadené dívky. "Mohou být vystrašené, můžou mít nedůvěru k mužům," dodává psychiatrička Naďa Kovaříková.
 

Poprvé se neznámý úchyl obnažil před dvěma dívkami ve čtvrtek u autobusové zastávky přímo před základní školou v Brtnici na Jihlavsku. Podruhé se nahý ukázal předevčírem před teprve dvanáctiletou dívkou.
 

Místní děti mají samozřejmě obrovský strach. Vedení školy svým žákům radí, jak se zachovat, pokud je neznámý muž opět přepadne. "Děti by měly okamžitě běžet pryč. Neměly se zdržovat okolo toho pána," říká zástupkyně ZŠ Brtnice Alena Cahová.
 

Související obsah


Na případu už pracuje jihlavská kriminálka.Všichni v Brtnici si teď přejí, aby exhibicionistu policisté chytili dříve, než znovu zaútočí.

hmr s přispěním Davida Pika, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz