Zpravodajství

HROZNÁ SMRT: Školačku (14) roztrhali 4 psi. Ucítili koláč, který jedla

Na čtrnáctiletou dívku se v domě její kamarádky vrhli čtyři psi. Mladá dívka v tu chvíli jedla masový koláč. Domácí mazlíčci, jak zvířatům jejich majitelka říká, dívku takřka roztrhali. Školačka i přes pomoc záchranářů vykrvácela.

Jade Lomas-Andersonová šla jako obvykle navštívit svou spolužačku a kamarádku ze sousedství Kimberley Concannonovou. Udělala ale osudovou chybu. Do domu si přinesla i masový koláč. Jakmile ho začala jíst, psi se na ni vrhli.

Proti dvěma stafordským bulteriérům, bullmastifovi a americkém buldokovi dívka neměla šanci. Jeden ze psů se školačce zakousl přímo do krku.

Pomoc k dívce přivolali až sousedé, kteří slyšeli křik a našli Jade v bezvědomí ležet na zemi. Policie při zásahu proti rozzuřeným psům musela použít i štíty, které jindy využívá proti demonstrantům.

Majitelka psů a matka kamarádky mrtvé dívky Beverley z anglického Arthertonu tragédii nechápe. Psi považuje za své děti. I přesto dala na dům ceduli s nápisem: Dejte pozor na psa… Vstup na vlastní nebezpečí. Jade tak zřejmě udělala chybu, že vešla do domu sama. A tato chyba ji stála život.

Související obsah

Lidi z okolí ale tragédie nepřekvapuje. "Psi byli opravdu děsiví. Jade ale znali, tak nevím, proč se na ni vrhli. Psů se ostatní lidé báli. To, co se stalo, je hrozné,“ řekl Daily Mailu člověk ze sousedství.

Jade byla krásná mladá dívka:

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz