Mladý řidič dostal v neděli večer při předjíždění v Radonicích u Prahy smyk. Renault skončil na střeše v příkopu, posádka vylezla z vraku jen se šrámy.
Nehoda se stala kolem 20. hodiny na příjezdu do Radonic ve směru od Horních Počernic.
Šofér renaultu dostal při předjíždění dalšího auta smyk. O rantl utrhl kolo a vletěl do příkopu na pravé straně silnice, kde se vozidlo převrátilo na střechu. Z vraku vylezl nezraněn, lehce zraněného spolujezdce odvezli záchranáři..
„Zadřelo se mi ložisko u kola, nešlo s tím nic dělat,“ vysvětloval řidič.
Předjížděné auto zůstalo bez úhony, stejně tak i jeho posádka.
ČTĚTE TAKÉ:
Žena si spletla brzdu se spojkou. Skončila v řece
Okolnosti nehody prověřují dopravní policisté. Renault je na odpis.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz