Zpravodajství

Tip, jak výhodně pořídit vjezdovou bránu

Tip, jak výhodně pořídit vjezdovou bránu
2013-04-25_VOYO-NHL-News |

Chcete si pořídit vjezdovou bránu a děsí Vás představa vysokých nákladů?

Také s přicházejícím jarem přemýšlíte čím vylepšit komfort svého bydlení? Zvýšit nejen své pohodlí, ale i bezpečnost svého domova? Máte strach o bezpečnost svých miláčků, ať už dětí nebo pejsků?


Brána či plot jsou jedním z důležitých venkovních prvků domu a dokáží designově vylepšit vzhled celého domu. Jsou ale také výrazným bezpečnostním prvkem, ať už chcete zabránit vniknutí na Váš pozemek, či útěku dětí nebo pejska z něj.


Hitem posledních let se staly tzv. brány posuvné – nesené, samozřejmě dálkově ovládané kvůli vašemu pohodlí, kdy stiskem jednoho tlačítka bránu otevřete a zase za sebou zavřete. Koho by totiž bavilo při každém příjezdu běhat k bráně pro její otevření a po zaparkování zase zpět, aby za sebou bránu zavřel? Také v nepříjemném počasí, nebo při spěchu domů je ruční zavírání opravdu nepraktické. Posuvné brány navíc při otevírání, na rozdíl od brány křídlové, neubírají prostor a jejich další výhodou je, že jsou takřka bezúdržbové.

Zdroj: oficiální zdroj

 

V době krize se samozřejmě snaží každý z nás ušetřit. S novinkou a zajímavým řešením přišla firma PP-BRÁNY, která je na trhu již 16 let. Majitel e-shopu a firmy PP-BRÁNY Pavel Palarčík nám řekl: „V minulém roce narostl neuvěřitelně počet zákazníků, kteří si bránu koupí a namontují sami. Nedivím se, chtějí ušetřit a montáž samotné brány je velice jednoduchá. Ale pak přijde problém s montáží pohonu. Mnohokrát jsme to složitě řešili po telefonu a někdy jsem musel jet problém se zapojením osobně vyřešit.“


Zdroj: oficiální zdroj

 
„Proto jsme pro tyto zákazníky přišli s novou službou. U nás v provozovně bránu vyrobíme a zároveň pohon brány (ROBUS 400), bezpečnostní fotočlánky a hřebeny namontujeme, naladíme ovladače a délku chodu brány. Zákazník si pak odveze, nebo mu odvezeme (dopravu zajišťujeme po celé ČR a SR) kompletní bránu připravenou, zbývá pouze připojit na přívodní kabel. Je to velice jednoduché a zvládne to opravdu každý. Takovou posuvnou bránu s pohonem má pak od nás za 18 000,- bez DPH v provedení základní barva do průjezdu až 450 cm a výšky 120 cm. Nebo za 21 000,- bez DPH s povrchovou úpravou žárový zinek.“ vysvětluje pan Palarčík.

Více informací a typy bran naleznete na e-shopu www.pp-brany.cz nebo volejte na tel. 732 502 269, kde Vám rádi poradí a pomohou s výběrem, ať už si chcete pořídit bránu automatickou či obyčejnou.

Zdroj: oficiální zdroj

 


 

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz