Opravdu těžké chvíle teď zažívá finalistka SuperStar Veronika Stýblová. Její milovaná teta totiž prohrála svůj boj o život. Na svou bolest navíc Veronika zůstala sama, protože ze soutěže včera vypadla její největší kámoška ze SuperVily Virgínia Buberníková.
Včerejší finále se neslo ve znamení filmových melodií a Veronika Stýblová prožívala krásný večer: famózně zazpívala v live show hit Skyfall, sklidila nadšenou kritiku od poroty a navíc se jí dostalo satisfakce v podobě upřímné omluvy od Paľo Habery!
Ten ji totiž v předešlém kole po vystoupení nařknul, že její show byla jedno velké divadlo. Veronika totiž tuto píseň věnovala své blízké osobě, která bojovala o život, a neubránila se přitom slzám.
V neděli po přímém přenosu ale přišla tvrdá rána. Právě ona osoba, milovaná teta, na níž je Veronika fixovaná, svůj boj o život prohrála. "Její příbuzná zemřela už v pátek, ale rodina to před Verčou tajila, aby ji před dalším přímým přenosem nerozhodili," prozradil člen štábu.
Krátce poté, co se Veronika dozvěděla smutnou zprávu, se zhroutila a proplakala celou noc. "Je to pro mě velká rána. Teď budu bojovat o to víc už kvůli ní," zmohla se uplakaná Veronika na jediný komentář.
Jenže Veroniku stihla ještě další rána. Její nejbližší kamarádka z vily, slovenská kráska Virgínia Buberníková, totiž včera večer získala od diváků nejméně hlasů a musela tak soutěž opustit.
Brzy se ale bude muset Veronika s rodinnou tragédií vyrovnat, protože už v neděli od 20:20 začne na TV Nova další přímý přenos pátého finále.
VŠECHNA VYSTOUPENÍ VERONIKY NAJDETE ZDE!
DISKUTOVAT O SUPERSTAR MŮŽETE ZDE!
STARŠÍ DÍLY SUPERSTAR NAJDETE ZDE!
JAK TO VYPADALO V EGYPTĚ? PODÍVEJTE SE!
SUPERSTAR NA FACEBOOKU - VSTUP ZDE!
VELKÝ SPECIÁL O SUPERSTAR NAJDETE ZDE!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz