Zpravodajství

ŠÍLENÁ NEHODA: Auto letělo 100 metrů vzduchem, řidič neměl šanci přežít. Ujížděl od nehody v Liberci?

ŠÍLENÁ NEHODA: Auto letělo 100 metrů vzduchem, řidič neměl šanci přežít. Ujížděl od nehody v Liberci?
2013-06-20_DOMA-TEST-zmrzliny-detske2

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahovaly ve čtvrtek večer u tragické dopravní nehody osobního vozu u Turnova. Vůz Renault Laguna v zatáčce doslova přelétl přes svodidla, několikrát se otočil a dopadl zhruba po 100 metrech do nízkého porostu. Informaci potvrdila mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová.

Přivolaný lékař ale u muže, který z vozu vylétl, již pouze konstatoval smrt. Policisté s hasiči i záchranáři vyjížděli k nájezdu rychlostní silnice R35 na R10 u Turnova krátce před dvacátou hodinou.


Policisté s hasiči prohledávali okolí, protože nebylo jisté, jestli ve vozidle ještě nejel někdo další, ale to se naštěstí nepotvrdilo. Řidič se zřejmě řítil šílenou rychlostí a není vyloučeno, že dobře věděl proč.


Podle policistů není vyloučeno, že šlo o vůz, který o necelou hodinu dříve v Liberecké Žitavské ulici srazil motorkáře a od nehody ujel.


„Hasiči pomáhali policii při vyšetřování a osvětlovali místo zásahu. Poté převrátili havarovaný vůz zpět na kola a odtáhli ho k silnici. Uniklé provozní náplně zasypali sorbentem. Jednotka turnovských hasičů se vrátila na základu až po půlnoci,“ dodala mluvčí.


Smrtelnou nehodu vyšetřují dopravní policisté.
 

Mediafax/luk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz