Zpravodajství

Tohle jméno děsí! Marek Šára obtěžuje desítek žen po celé republice

Tohle jméno děsí! Marek Šára obtěžuje desítek žen po celé republice
Zdroj: TV Nova

Třiatřicetiletý Marek Šára. To je společný jmenovatel problémů desítek žen napříč Českem. V pravidelných intervalech rozesílá tisíce e-mailů, které mají často sexuální podtext. Muž si vybírá ženy hlavně mezi pětadvaceti a sedmadvaceti lety.

Ženy jsou proti Marku Šárovi bezbranné, zavaluje je tisíci maily, které často mají sexuální podtext. " Zajímá mě, jak to máte s těmihle věcmi ohledně roztahování nohou a vzdychání a jednoduše všechny tyhle holčičí záležitosti," píše Šára nebohým ženám.
 

Podobné a ještě nechutnější věty přicházejí v e-mailech od Marka Šáry, který vystupuje pod jménem Marcus, často i několikrát denně. "V prvním e-mailu psal, že na portálu lidé.cz si sehnal všechny ženy od pětadvaceti do sedmadvaceti a vlastně nám začal psát," svěřila se Alena, kterou Šára také obtěžoval. "Maily mě obtěžují dost, protože jich chodí asi dvacet za den," dodala další obtěžovaná, Petra.
 

Vzhledem k tomu, že si tento muž stále mění e-mailové adresy, není snadné nevyžádanou poštu od něj zablokovat. "Některé ženy s tím mají opravdu problém, protože píšou, že se fakt bojí i otevřít tu poštu," pokračuje Alena.
 

Přestože Šára denně komunikuje prostřednictvím e-mailu možná i se stovkami žen, s námi mluvit odmítl. "Nebudu se s vámi o ničem bavit," vzkázal jen přes zavřené dveře.
 

Související obsah


Jen pár minut poté, co jsme odešli, se Marek Šára naší návštěvou pochlubil těm, které svými e-maily otravuje a kterým se svěřuje i s ohavnými představami.
 

Takto intenzivní obtěžování podle policie už může být chápáno jako stalking. Ženy, které tyto e-maily dostávají, by je tak společně s trestním oznámením měly předat policii. "Lze ho pokládat za člověka i velmi nebezpečného," uvedl psycholog Karel Humhal.

hmr / Klára Brunclíková, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz