Zpravodajství

Krutý příběh z Olomouce: Anička (17) skočila z věže, v den pohřbu se její bratr Petr (21) oběsil

Krutý příběh z Olomouce: Anička (17) skočila z věže, v den pohřbu se její bratr Petr (21) oběsil

V Olomouci se stala tragédie, na kterou budou místní ještě dlouho vzpomínat. Skokem z věže se rozhodla skoncovat se životem teprve sedmnáctiletá studentka Anička. Pár dní na to se oběsil i její o čtyři roky starší bratr Petr. Nikdo v okolí nechápe, co mladé sourozence k sebevraždě přivedlo.

Nikdo z okolí rodiny si tragédii nedokáže vysvětlit. Dívka byla podle sousedů hodná, milá a naprosto nekonfliktní. Její temné stránky si ale všimli ve škole. "Mívala období, kdy bývala docela problémová. Například když koketovala se stylem EMO a podobně. Protože to však vždy byla po stránce učení vynikající žákyně, tak její excesy nikdy nikdo jako neviděl,“ řekl deníku Blesk jeden z Aniččiných učitelů.

Sousedé si její smrt nedokážou vysvětlit. "Vůbec o tom nemůžeme mluvit. Celý dům je z toho úplně zdrcený. Je to něco strašného. Jejich mámě vlastně nezůstal už nikdo. Manžel se s ní rozvedl a teď tohle. Hrůza!“ řekl dále Blesku soused z domu, kde Anna se svou matkou bydlela.

Mladá dívka nechala dopis na rozloučenou. V něm napsala, že se nedokáže smířit se životem.
 


Její bratr podle místních trpěl schizofrenií a na dívku byl velmi fixován. Když se dozvěděl o Aniččině smrti, zmizel. Našli ho až v den pohřbu oběšeného na půdě domu jeho otce.

tn.cz / kos
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz