Zpravodajství

Z cirkusu v Pardubicích utekla lama! V noci běhala po městě

Z cirkusu v Pardubicích utekla lama! V noci běhala po městě
Zdroj: Mediafax

Strážníci městské policie a zaměstnanci cirkusu Praga naháněli v noci na čtvrtek v Pardubicích lamu. Zvíře z cirkusu uteklo v nočních hodinách a několik desítek minut běhalo ulicemi města.

"Řidič vozidla, projíždějící ve čtyři hodiny ráno kolem marketu OBI v Pardubicích, ohlásil strážníkům městské policie, že proti němu běží po silnici lama. Uvedl, že chvíli běžela směrem do Polabin, pak si to ale rozmyslela a uháněla zpět k nádraží," řekl mluvčí strážníků Pavel Čejka.

Protože se však toto zvíře v naší krajině běžně nevyskytuje, napadlo strážníky, že muselo utéct z cirkusu Praga, který v Pardubicích aktuálně sídlí.

Strážníci probudili zaměstnance cirkusu a ti poté za jejich asistence lamu odchytli. Zvíře uteklo z ohrady, kterou částečně poškodilo, zaměstnanci cirkusu ohradu ihned opravili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz