Zpravodajství

Saša (23) čeká paterčata a už je v porodnici. Víme, kam jí poslat pomoc

Saša (23) čeká paterčata a už je v porodnici. Víme, kam jí poslat pomoc
Zdroj: TV Nova

Už o víkendu v Česku narodí historicky první paterčata počatá přirozenou cestou. Čeká je Alexandra Kiňová z Milovic. Po odvysílání jejího příběhu se ozvala řada našich čtenářů a diváků televize Nova s nabídkou dětské výbavičky. Kam ji posílat?

Maminka pětiletého Antonia chtěla s přítelem Antonínem pořídit synovi sourozence, ve snu by ji ale nenapadlo, že jich bude hned pět najednou. Že čeká tolik dětí, se dozvěděla až v 6. měsíci těhotenství.
 

"Když jsem se to dozvěděla, tak jsem u toho plakala, takže to bylo na mě moc, nechtěla jsem tomu prostě věřit, jak se tohleto podařilo," říká Alexandra.
 

Související obsah


Nastávající supermaminka už je v porodnici v pražském Podolí a lékaři zatím neočekávají, že nastanou nějaké komplikace.
 

Z ultrazvuku se zatím podařilo identifikovat jednu holčičku a dva chlapečky jednovaječná dvojčata. Dvě poslední děti budou ale i pro rodiče překvapením. Ty už ale teď děsí, kolik je paterčata budou stát peněz. Pomoc jim proto chce celá řada našich čtenářů a diváků televize Nova.

Související obsah

Pokud tedy chcete mladé dvojici nabídnout kočárek, oblečení na holčičky i chlapečky, autosedačku, zkrátka výbavičku pro miminka nebo nějakou jinou pomoc, pište na e-mailovou adresu dvojcata@atlas.cz, která patří Českomoravské asociaci Klubu dvojčat a vícerčat, jež mladé rodině pomáhá.
 

Případně můžete věci posílat přímo Sašině mamince na adresu: Olga Kiňová, Tyršova 610, 289 23 Milovice Mladá. "Číslo účtu, kam nám budou moct dobří lidí poslat nějakou tu korunku se připravuje. Děkuji," vzkázala Saša v on-line rozhovoru na TN.cz.
 

Pro svá miminka už má Saša s Tondou vybraná i jména. Budou to Tereza, Michael a Daniel, a pokud budou zbylá dvě miminka kluci, budou se jmenovat  Alex a Martin, holčičky potom Eliška a Kateřina.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Supermáma paterčat je odhodlaná kojit. Jak to zvládne?

Kim Kardashian odhalila těhotenské bříško naostro! Plavky už toho moc neskryly

Těhotná rosnička Radka Kocurová přiznala: O miminko se moc bojím!

Podívejte se na reportáž televize Nova:


 

ČTĚTE TAKÉ:

Pro dvojče je lepší, když má v děloze sestru
Máte děti? Využijte státních příspěvků!

VELKÝ PŘEHLED: PRO a PROTI jednotlivých druhů antikoncepce
Kdy se nelze spolehnout na antikoncepci
Hormonální antikoncepce není hračka, užívej ji rozumně

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz