Zpravodajství

Neuvěřitelné! Strážníci zmláceným manželům z Duchcova nepomohli!

Údery pěstí, kopance. Brutalita útoku na manželský pár v Duchově na Teplicku je až zarážející. Ještě více zarážející je to, že zmláceným manželům nepomohli ani na nedaleké stanici městské policie!

Policisté vyšetřují brutální útok v Duchově na Teplicku. Minulý týden tam početná skupina útočníků napadla manželský pár, který se v noci vracel domů. Tento týden na internet unikla videonahrávka z přepadení.
 

Kromě brutality je velice zarážející to, že když dvojice hledala pomoc na nedaleké služebně městských strážníků, ochrany se nedočkala! "Bušila na dveře, ale neotevřeli jí. Nikdo nevylezl," prozradila matka zmlácené ženy.
 

Podívejte se na celé video bruátlního útoku:
 


 

Policista, který na služebně byl, pouze přivolal jinou policejní hlídku. Ta dorazila i se záchrankou až po několika minutách. Žena pak skončila v nemocnici. "Bolí ji krční páteř a pod vlasy má modřinu. Ale psychicky je na tom hrozně špatně protože to pořád vidí, má strach," řekla matka napadené ženy.
 

To, že strážník nepostupoval úplně správně, si zřejmě uvědomují i jeho nadřízení. Policistu už toto pochybení totiž stálo místo.
 

Související obsah


A co výtržníci? Tři muže a dvě ženy už policisté obvinili z těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu o výtržnictví. Nyní jsou vyšetřováni na svobodě.

ČTĚTE TAKÉ:

MAPA ZLOČINU: Víte, kde se v Česku nejvíce krade?

MAPA ZLOČINU: Kde v Česku vládne zákon džungle? Podívejte se!

hmr / Tereza Šnoblová a Martin Kočárek, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz