Zpravodajství

Policista nejspíš zbil mladý pár na tuningovém srazu! Mlátil i dívku!

Policista nejspíš zbil mladý pár na tuningovém srazu! Mlátil i dívku!
2014-03-07_Odpoledni-noviny

Do smrti na tuningový sraz ve slovenských Piešťanech nezapomenou Roman s Martinou. Ale ve zlém. Do krve je tam dobila parta opilců, nejagresivnější byl podle všeho policista.

Krvavá rvačka se strhla na srazu automobilových nadšenců na piešťanském letišti. Na mladého muže a jeho partnerku zaútočila pětice holohlavých hromotluků, navíc pod parou.


Roman a Martina přitom nic nedělali, jen stáli u auta, kterým na tuningovou akci přijeli. Pak se ale kolem začala mmotat banda pěti chlapů," píše server tvnoviny.sk.


Když je Roman vyzval, aby si šli po svém, jeden z mužů na něj zaútočil. Doutnající konflikt se snažila zažehnat Martina, která se postavila mezi ně.


Jenže se spletla, když doufala, že hrubián ženu nepraští. Vzápětí totiž dostala ránu i ona. Vzápětí agresor složil jejího milého k zemi, kde do něj zběsile bušel pěstmi a šlapal mu po hlavě.


Roman se probral až v nemocnici - s těžkým otřesem mozku a šesti zlomenými kostmi v obličeji. Teď čeká na operaci. Nejhorší na celém útoku je to, že rabiátem je podle všeho policista ze Seredě.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz