APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Šmejdi z BECKu zuří, jejich vlastní lidé popisují firmu jako koncentrák

Šmejdi z BECKu zuří, jejich vlastní lidé popisují firmu jako koncentrák
Zdroj: facebook.com

Dlouhodobá kampaň proti podvodným prodejcům, kteří okrádají seniory o tisíce, nese ovoce. Například o podvodných postupech nechvalně proslulé společnosti BECK hovoří už i její vlastní zaměstnanci.

Redakci deníku Blesk se ozvala žena, která pro firmu BECK pracuje v callcentru. Tam obvolává seniory a tvrdí jim, že vyhráli zájezd či cenu velké hodnoty. Pak je zve, aby si výhru přišli vyzvednout. Kdo dorazí, dostane se do soukolí psychického nátlaku a vydírání a je nucen koupit si předražené výrobky.
 

Žena, která se bála uvést své pravé jméno, tvrdí, že pracovnice call centra pracují v otřesných podmínkách. Budova, která leží na Mělnicku, nemá okna, špatně se v ní dýchá a na telefonní operátorky je vyvíjen soustavný psychický nátlak. Zaměstnanci místnosti přezdívají callcentrák, protože je tam prý atmosféra jako v koncentračním táboře.
 

"Když se to provalilo, jak to vypadá v callcentru, tak tu pak naše šéfová křičela, že tu svini, co to vynesla, dostane. Dusno se dalo chvílemi krájet," popisuje pro Blesk jejich informátorka, jak vedení BECKu reaguje na nové informace v médiích. Šéfové BECKu si prý vytipovali pár lidí, o kterých si myslí, že informace vynesli. Chtějí je hnát před soud.

ČTĚTE TAKÉ

Šmejdi mají nový trik. Řekneme vám jaký

Důchodců zvažujících sebevraždu přibývá! Můžou za to i šmejdi
 

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz