Zpravodajství

Válka o ponožky v sandálech: Módní hit? Nebo znak retardace?

Válka o ponožky v sandálech: Módní hit? Nebo znak retardace?
2014-06-30_TN-NP |

ANKETA: Zdeněk Škromach (ČSSD) miluje ponožky v sandálech a chlubí se tím na facebooku. Podnikatel a milionář Michael Rostock Poplar mu vzkazuje, že je to známka retardace. A jak jste na to vy? Patří podle vás do sandálů ponožky?

Dlouholetý vášnivý spor o ponožky v sandálech znovu oživil Zdeněk Škromach, který na svůj facebook napsal, že je to prostě v pohodě...
 

"Taková malá dovolená bez mobilu, s kafíčkem, nafukovacím bazénkem a pár dobrými lidmi. Trochu mě zarazila debata v rádiu, že je snad nějaké divné nosit v sandálech ponožky. Prý snad nějaká národní podivnost. No nevím, ale bez ponožek si sandále neumím představit," napsal Škromach. 
 

Na Škromachův názor rychle reagoval podnikatel a milionář Michael Rostock Poplar. Ten ke Škromachově obhajobě ponožek v sandálech poznamenal: Retard update II.
 

Takže jak to je? Jsou ponožky v sandálech českým modním hitem? Nebo je to národní ostuda? Naposledy je proslavil například fanatický fanoušek Ivety Bartošové Zdeněk Macura, který takto vymóděn pobíhal po italských plážích a ulicích. 
 

Ono když je ráno chladno, ale vy víte, že po obědě bude na slunci hic, tak se ponožky v sandálech zdají geniálním trikem, jak být připraven na všechny rozmary počasí. A když začne slunce pálit, tak schováte ponožky třeba do kapsy. Nebo do igelitky, jejíž nošení také patří k české tradici.
 

Naučte se nosit ponožky v sandálech! Více ZDE!
 

A co taková otázka hygieny? Je větší "humus" mít bosou nohu přímo na kožené či gumové ploše sandálů, nebo ji schovat do ponožky?
 

A těch barevných variant, co kombinace ponožek a sandálů nabízí! Líbí se vám klasická černo-bílá kombinace? A nebo vás fascinují květované sandálky a šedivé ponožky? 
 

Jak to vidíte vy? Diskutujte pod článkem a nebo ZDE.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Ponožky v sandálech jako děs i hit. Pochlubte se i vy
Módní trapasy: čím jsou Češi nechvalně proslulí
Dresscody i v létě: Vyhněte se největším módním trapasům!
10 módních přešlapů aneb tohle teda ne!

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz