Zpravodajství

Co se stalo s posledním členem rodiny Petra Kramného? Kde nyní je?

Co se stalo s posledním členem rodiny Petra Kramného? Kde nyní je?
Zdroj: Archiv rodiny

Byla to první fotka Petra Kramného, která obletěla česká média. Zdrcenému muži, který v Egyptě přišel o dceru Klárku a manželku Moniku, sedí na klíně malá čivava. Co se s ní stalo? Kde nyní je?

Monika Kramná je po smrti. V Egyptě zemřela i její osmiletá dcera Klárka. Proč? To zatím nikdo oficiálně nesdělil. Nejčastěji se hovoří o otravě prudkým jedem, ale nikdo to dosud nepotvrdil.

Redaktorům TV Nova se podařilo zjistit, že malá čivava se jmenuje Lila a je o ní dobře postaráno u příbuzných. Jaký bude její další osud, to zatím nikdo neví. Záleží na tom, jak dopadne Petr Kramný. A to zatím není vůbec jasné, nemůže se totiž stále dostat z Egypta domů do České republiky.
 

Související obsah


Na výsledky egyptské pitvy se stále čeká. Stejně tak se čeká, s jakými závěry přijdou experti z Ústavu soudního lékařství v Ostravě-Porubě.
 

Podívejte se, proč Egypťané nechtějí pustit Petra do Česka:

Výsledky pitvy a toxikologického rozboru pak napoví, zda Petr Kramný bude dál v případu vystupovat jako muž, který za záhadných okolností přišel na dovolené o svou rodinu, nebo zda se dostane do pozice hlavního podezřelého.

Související obsah

Poslední fotografie rodiny Kramných z dovolené:

Monika a Klárky se nedočká ani maličká čivava, kterou známe, jak pózuje na klíně Petra Kramného. Podle informací TV Nova se o ni momentálně stará sestra Kramného Lenka. Své sestře dal Kramný plnou moc, aby ho zastupovala při jednání s úřady. Sám zatím zůstává v Egyptě. Nebyl z ničeho obvině, ze země však nesmí vycestovat.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadá vězení v Egyptě očima odsouzeného? Čtěte autentickou zpověď

Co se vlastně děje v Egyptě? Podívejte se, kdo je tam hodný a kdo zlý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Žila jsem s vrahem!
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj žárlivec mě vězní doma

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz