Zpravodajství

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Mějte připravený deštník. Česko zasáhnou BOUŘKY a DÉŠŤ

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Mějte připravený deštník. Česko zasáhnou BOUŘKY a DÉŠŤ
Zdroj: Meteopress/ Isifa/ Mediafax

O víkendu mějte po ruce deštník nebo pláštěnku. Zatímco v sobotu bude pršet jen ojediněle, v neděli bude podle meteorologů pršet na většině území a mohly by se objevit i bouřky! Přečtěte si předpověď na víkend.

"Předposlední prázdninový víkend přinese letní teploty, s příjemnými teplotami mezi 22 až 26 °C. V neděli pokud půjdeme ven, měli bychom si vzít deštník. Počasí u nás ovlivní tlaková níže, v průběhu dne se na většině území objeví déšť. Nejdříve bude pršet na Moravě a Slezsku, poté i v Čechách. Čeká nás i promáčený začátek týdne, pršet by mělo i v pondělí," říká meteoroložka Dagmar Honsová z Meteopressu.

PODÍVEJTE SE NA PŘEDPOVĚĎ POČASÍ:


 

Sobota
 

V sobotu bude oblačno až polojasno s ojedinělými přeháňkami. Na Moravě bude oblačno až zataženo, místy se objeví déšť nebo přeháňky. Večer bude na jihozápadě území přibývat oblačnost. Nejnižší noční teploty budou 15 až 11 °C, přes den budou nejvyšší teploty 21 až 25 °C. V 1000 metrech na horách se budou pohybovat kolem 16 °C.
 

Zdroj: Meteopress

 

Neděle
 

Pokud plánujete na neděli nějaký výlet, vezměte si deštník či pláštěnku. Meteorologové totiž hlásí, že bude oblačno až zataženo s deštěm, ojediněle by se mohly objevit i bouřky. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 15 až 11 °C, přes den mezi 22 až 26 °C, na jihozápadě republiky jen kolem 18 °C.
 

Zdroj: Meteopress

 

Pondělí
 

Na začátku příštího týdne se počasí příliš nevylepší. Bude totiž většinou zataženo s deštěm. Nejnižší noční teploty ukážou 16 až 12 °C, nejvyšší denní teploty budou 16 až 20 °C.
 

Zdroj: Meteopress

ČTĚTE TAKÉ:

Meteorologové varují: Čeká nás ZIMA JAKO NA SIBIŘI!

Velká změna POČASÍ? Zdraví trpí! Nejvíce srdce a plíce

"Skoro Italka" Alena Šeredová ukázala dokonalou postavu v plavkách! Podívejte se

Mrkejte: Hvězda Doktorů z Počátků Sejnová ukázala tělíčko v plavkách

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz