Zpravodajství

MUTANT! Kráva porodila osminohé tele se čtyřma ušima

MUTANT! Kráva porodila osminohé tele se čtyřma ušima
Zdroj: YouTube.com

Osm nohou, dvě hlavy a čtyři oči, s takovou anomálií se narodilo tele na Novém Zélandu. Bohužel se narodilo už mrtvé, jeho matku se podařilo jen tak tak zachránit.

Znetvořené tele pomáhal rodit farmář Neil Davy. "Byl to velmi těžký porod. Když jsem přišel ke krávě, už z ní trčely dvě nohy. Nejdřív jsem si myslel, že to jsou dvojčata," citují farmáře topky.sk s odkazem na stuff.co.nz.

Po dlouhých minutách se Neilovi podařilo mládě v těle matky otočit a vytáhnout. Ale to, co viděl, byl pro něho šok. Tele mělo dvě srostlá těla, osm nohou a dvě hlavy.

Zdroj: YouTube.com

Tamní veterinář Jonathan Spencer uvedl, že s největší pravděpodobností šlo o dvojčata z jednoho vajíčka. To se však zřejmě úplně nerozdělilo a tele bylo proto zdeformované.
 

ana, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz