Zpravodajství

Psí nalezenec u plotu smutně vyhlíží páníčka. Není Váš?

Pořádnou záhadu už několik dní řeší rodina Ivany Kajzrlíkové z Újezdu u Chocně. Stará se totiž o psího nalezence, který se zatoulal k jejich plotu.

Černosrstý chlupáč se v pátek toulal u silnice v nedalekém Chloumku, až zabloudil do vedlejší vesnice před dům Kajzrlíkových.


"V neděli odpoledne došel k nám do Újezdu u Chocně k našemu plotu a opět prostředkem silnice.Dala jsem mu nažrat a vzala ho domů, protože by ho už zřejmě porazilo auto," napsala TN.cz zachránkyně bezprizorního mazlíčka.


A dodala, že i když byl černý tulák unavený a hladový, lehnu si na zahradě blízko k plotu a smutně hlavou sledoval každé projíždějící auto. Páníček ale nebyl dosud v žádném.
 

(/foto/to-je-podoba-psi-na-chlup-podobni-majitelum-a-naopak.html)]


"Je mi moc vděčný a začíná si na mě zvykat, ale já si ho nemohu nechat. Máme tři feny a s jednou z nich se nesnese," doplnila psí samaritánka. Světlo do záhady bohužel nevnesl ani přivolaný veterinář, pejsek totiž nemá čip.


Kajzrlíková dodává, že nalezence ani nepojmenovala a doufá, že se jeho majitel brzy ozve a svého parťáka si vyzvedne.


Pokud o ztraceném štěněti něco víte, ozvěte se Ivaně Kajzrlíkové na číslo 603 749 549 nebo na e-mail zpravy@nova.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

FOTOSPECIÁL: Děti vs zvířata: Když se nemají moc v lásce

Ťuťu ňuňu, to jsou ale mazlíci! Koukněte na lásky našich seriálových hvězd!

Pozor na potraviny, kterými lze pejska zabít

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz