Zpravodajství

BESTIÁLNÍ VRAŽDA: Hasič zardousil stařenku. Kvůli několika tisícovkám

BESTIÁLNÍ VRAŽDA: Hasič zardousil stařenku. Kvůli několika tisícovkám
Hasič udusil stařenku | Zdroj: facebook.com

Brutální vražda pětaosmdesátileté seniorky otřásla Březovou nad Svitavou. Kriminalisté už zadrželi třicetiletého muže, kterého podezřívají, že stařenku uškrtil kvůli několika tisícovkám.

Tomáš K. dřív pracoval jako profesionální hasič a pomáhal lidem, teď sedí ve vazbě. Policie ho zadržela po čtrnácti hodinách od vraždy. Vyhlédl si bezbrannou oběť - 85letou stařenku.
 

Útočník zřejmě využil její důvěřivosti. Ochotně mu otevřela, protože k ní pravidelně chodil na návštěvu. Naposledy jí pomáhal opravovat potrubí.
 

Pak přišel zkrat. Využil toho, že byla nemocná a nemohla se hýbat. Udusil jí a sebral jí několik tisíc korun. Než ho policisté dopadli, část peněz už utratil.
 

žena našla její dcera. Nejdřív si myslela, že je matka v bezvědomí – už lékaři ale poznali, že se stala obětí vraha. Kriminalisté podezřelého muže dopadli už 14 hodin od vraždy.
 

Související obsah


"On nedělal, před půl rokem si našel novou přítelkyni. To byl u hasičů, pak ho ale vyhodili, a tak chodil po okolí a dělal drobné kšefty," řekla reportérovi TV Nova sousedka.


"Obviněnému muži hrozí 15 až 20 let odnětí svobody, případně trest výjimečný," řekla Jitka Vavřinová, mluvčí PČR Pardubického kraje. Muž s policisty spolupracuje a k vraždě se přiznal.

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ PŘEHLED: Podívejte se na vrahy, kteří se už nikdy nedostanou z vězení!

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz