Sanitář (30) převážel pacientku (76) z jednoho vyšetření na druhé, jenže bohužel při převozu seniorku vyklopil z nemocničního vozíku. Žena při pádu utrpěla vážná poranění. Měla zlomené obě stehenní kosti a po dvou měsících v nemocnici zemřela.
Věc je o to smutnější, že seniorka celý život pracovala jako zdravotní sestra a laborantka právě v jihlavské nemocnici. Sanitář už je obviněn za usmrcení z nedbalosti, teď mu hrozí až šestileté vězení.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz