Odmítat sex opilé a nadržené ženě se nevyplácí, to zjistil mladý muž na Floridě. La Crystal King-Woolforková (28) přišla domů opilá a chtěla po partnerovi sex. Ten ale odmítl. Rozzuřená žena vzala nůž a bodla ho do oka a do ramene.
Žena přišla v podroušeném stavu domů s další opilou kamarádkou. Tam před svým přítelem začaly nejprve předvádět striptýz a poté spolu provozovaly orální sex. Muž jenom přihlížel a neměl chuť se k sexuálním hrátkám žen přidat. O případu informoval portál deníku Huffington Post.
Ve chvíli, kdy již poněkolikáté odmítl nabídku na sex, žena popadla nůž a partnera napadla. Bodla ho přímo do oka a poté do ramene, muži se na poslední chvíli podařilo vysmeknout a utéct. Venku si zavolal pomoc a dostal se do nemocnice.
Nyní La Crystal Kin-Woolforková čelí obvinění pokusu o vraždu. U soudu tvrdila, že ho napadla jen kovovým svícnem. Tvrdí, že její přítel ji dal pěstí do nosu poté, co ho napadla tímto svícnem. Policie později našla nůž, kterým žena oběť napadla - byl to velký filetovací nůž.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz