Pražští záchranáři vyjížděli v pondělí odpoledne do pražských Dejvic k ženě, kterou na tamním nádraží srazil vlak. Lékař už mohl pouze konstatovat smrt, případ si na místě převzali kriminalisté.
Vlak ženu srazil v areálu vlakového nádraží u Václavkovy ulice v Dejvicích. Přivolaní záchranáři již nemohli ženě pomoci.
Vyšetřování případu si na místě převzali kriminalisté. "Podle prvotních informací z místa měla žena pod vlak skočit sama," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.
Vlaková doprava je v místě nehody zcela zastavena.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz