Nadávky a útoky na denním pořádku. Takový je život v Litomyšli s podivínkou Jitkou Faltysovou která už dva roky dělá obyvatelům města ze života peklo.
Přesto se o spoustě napadení policisté nedozvědí. Lidé totiž mají velký strach od chvíle, kdy agresivní žena vystavila za oknem zbraň.
Místní lidi stopuje, obtěžuje a sama si říká Jíťa Stopař. Místní vyprávějí o vycházkách s vytaženým nožem nebo zapalovačem použitým jako zbraň.
A pak si Faltysová vystavila zbraň přímo v okně. Prý proto, že naní jinou zbraní mířil nějaký chlap. Policisté naštěstí záhy zjistili, že jde jen o dětskou hračku.
Problém je ale v tom, že litomyšelští útoky nehlásí, policisté vědí jen o jediném. Kdyby se přihlásili i další lidé, za přestupky by "stopaqřce" hrozily mnohatisícové pokuty. Pak by si asi další výlevy dvakrát rozmyslela.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz