Zpravodajství

Máte už uklizeno? Nezapomeňte vyčistit polštáře a peřiny!

Zápasíte právě s vánočním úklidem nebo patříte k těm šťastným, kteří už mají uklizeno? Vše bude krásně voňavé, vyleštěné. Jistě máte čistě povlečeno, ale nezapomněli jste vyčistit také peřinu a polštář? V nich je totiž více nečistot, než na první pohled vypadá.

Všichni, kdo peří zůstali věrni, vědí proč. Ti, kteří vyzkoušeli alternativy, se k němu vrací. Má skvělé tepelně-komfortní vlastnosti, výrobky z něj jsou pružné, příjemně hřejivé a mají dlouhou životnost. Pokud chcete, aby Vám péřová deka a polštář vydržely co nejdéle a probouzeli se plni sil a příjemně naladěni do nového dne, řekneme Vám, jak na to.


Doma to raději nezkoušejte…

Ačkoli některé moderní pračky mají režim praní peří, raději se do toho sami nepouštějte. Můžete napáchat více škody, než užitku (látka se občas roztrhne nebo se od mastnoty peří zbarví). Základem účinného a zároveň šetrného čištění peří je zvolit správnou technologii čištění, a to žádná pračka neumí. Vánoční úklid je tedy na Vás, peřiny svěřte odborníkům.


Zdroj: oficiální zdroj


Co je dobré vědět, když vybíráte čistírnu peří?

Pojízdným čistírnám se raději vyhněte. Ty nabízejí jen jednu technologii čištění, stejně jako většina kamenných čistíren. Proč je důležitá volba technologie? Peří se liší - opotřebovaností, kvalitou atd. Výběrem správného způsobu čištění prodloužíte životnost výrobku!

Existují 3 technologie čištění. Jedinou českou firmou, která disponuje všemi třemi, je Peří Mareš, která tak nabízí nejvyšší standard v péči o péřové výrobky. Kvalifikovaně posoudí stav peří a zvolí optimální způsob čištění. Díky široké síti poboček (560 sběrných a výdejních míst) v celé České republice, můžete využít jejich služeb i Vy. Nejbližší pobočku najdete zde. Tak neváhejte a přijďte. Váš vánoční úklid pak bude dokonalý!


Zdroj: oficiální zdroj


Více informací o renovaci péřových výrobků (včetně čištění) a prodeji nových péřových výrobků naleznete zde: www.peri-mares.cz nebo volejte bezplatnou infolinku 800 100 488
 

Tip na užitečný dárek: péřový bederní pás- uleví od bolesti zad, univerzální velikost, pratelný povlak…
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz