Jihlava

Vrazi Petry z Jihlavy: Kisiov chce vypovídat, Zavřel bude u soudu mlčet

Vrazi Petry z Jihlavy: Kisiov chce vypovídat, Zavřel bude u soudu mlčet
Zdroj: facebook.com

Vrazi patnáctileté Petry Vondrákové z Jihlavy už vyhlíží, kdy začne soud. Kisiov chce mluvit, Zavřel vypovídat nebude. A co prozradí Jakub Doležal, který tvrdí, že jen pomáhal odklízet tělo??

Krajští kriminalisté tento týden ukončili vyšetřování brutální vraždy patnáctileté Petry z Dudína na Jihlavsku, k níž došlo letos v březnu.
 

Podle informací Jihlavského deníku se Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal v pátek ve vazební věznici v Brně seznámili se spisem. Trojici hrozí za brutální vraždu výjimečný trest. Do konce roku by mělo být známé datum, kdy ostře sledovaný proces začne.
 


 

Celá tragédie se stala 16. března v bytě v Jihlavě, kde v té době bydlel Michal Kisiov. Petra za ním přišla, došlo k hádce, Kisiov ji pak vyhodil z okna. Dívka pád přežila. Kisiov pak zavolal Zavřelovi a Doležalovi a společně dívku dorazili a její tělo pak odnesli do popelnice.
 

Klíčová je zřejmě role Jakuba Doležala. Ten tvrdí, že brutální vraždě pouze přihlížel a pomohl odklidit její tělo. Kisiov a Zavřel mu prý vyhrožovali. Jenže v poslední době z policie unikly informace, že právě Doležal oba kluky hecoval a smál se jim, že nejsou schopni Petru dorazit. 
 

Co se přesně v bytě stalo možná u soudu vysvětlí Michal Kisiov. Údajně je připraven vypovídat. Kdo naopak vsadí na mlčení, je Tomáš Zavřel. Zda bude vypovídat Doležal, je také otázkou.
 

Rozhovor s matkou zavražděné Petry:
 

ČTĚTE TAKÉ:

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

„Mohla to být vražda!“ říká Sylvester Stallone o smrti syna

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz