Na odstavném nádraží ve Vršovicích hořel v úterý nad ránem vagón ČD Cargo. Požár poškodil trakční vedení, vlaky mezi Prahou a Benešovem nabírají zpoždění.
K požáru vyjely jednotky pražských hasičů a hasičů SŽDC. Na místě zasahovala také policie.
Po příjezdu hasičů již byl vagón požárem zasažen v plném rozsahu. K zásahu nasadili dva vodní proudy. Při požáru se nikdo nezranil.
Podle Českých drah budou vlaky zpožděny až do odpoledních hodin. Provoz by měl být plně obnoven okolo 16. hodiny.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz