Zpravodajství

Dojemné video: Tvůrci Rychle a zběsile natočili poctu Paulovi

Tohle emotivní video vžene slzy do očí každému, i těm, kdo slavnou sérii filmů s Paulem Walkerem neviděli. Herce, který v sobotu 30. listopadu uhořel v porsche, na něm uctil štáb Rychle a zběsile.

Paul Walker zemřel na sedadle spolujezdce poté, co rudé porsche narazilo za podivných okolností do lampy a do stromu. S těžkými zraněními v něm uvězněný celou minutu čekal, než ho pohltí plameny.
 

Na místě hororové nehody spontánně vznikl pomníček z květin, svíček a vzkazů, které tam denně nosí stovky zdrcených fanoušků.
 

Se smrtí herce se nedokáží srovnat jeho rodiče Cheryl a Paul, sestra Aimie, ani bratři Cody a Caleb. Zdrcené rodině, která sbírá síly na přípravu Paulova pohřbu s nimi pomáhá právě jeho kolega z Rychle a zběsile Tyrese Gibson. Kde a kdy se bude poslední rozloučení konat, ještě ale nebylo stanoveno.

Související obsah

Kolegové a štáb filmů Rychle a zběsile potom uveřejnili na své oficiální facebookové stránce toto dojemné video, sestříhané z epizod jednotlivých dílů, kterým na všemi oblíbeného herce s velkým srdcem vzpomínají.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz