Incest

Tady se děla ta zvěrstva! První FOTO z místa, kde souložily 4 generace jedné rodiny

Tady se děla ta zvěrstva! První FOTO z místa, kde souložily 4 generace jedné rodiny
Zdroj: Thinkstockphotos

Nejhorší případ incestu v historii se odehrával na tomto místě. Bratři, sestry, strýcové a tety spolu souložili na jedné hromadě čtyři generace.

Obyvatelé na jihozápad od Sydney upozornili úřady, že se z tamního údolí občas vynoří podivné, špinavé, zanedbané děti a že nechodí do školy. Austrálie je v šoku z neuvěřitelného případu, na který se přišlo jen úplnou náhodou. 
 

Nejúděsnější sexuální zneužívání dětí v historii se udávalo v otřesných podmínkách. V jednom zapadlém údolí stály chatrče, ve kterých žilo 40 dětí a dospělých. Tito lidé žili bez ttekoucí vody a záchodů. Všichni mezi sebou měli intimní poměr - bratři, sestry, strýcové, tety, otcové a dcery. Děti měly rovněž vzájemně sex. Klan rodiny Coltových čítal pět rodinných skupin. Sestry Rhonda (47), Martha (33) a Betty (46) spaly se svými bratry. 

Související obsah

Děti jsou velmi zaostalé. Bobby (15), Albert (15) a Jed (14) umí sotva mluvit. Jejich hygienické návyky s bídou odpovídají schopnostem batolat. Billy (14) a Kimberley (14) trpí podvýživou. Všichni mají zkažené zuby. Sexuální vztahy rodiny jsou neuvěřitelné. Kimberley souložila se svým strýcem Dwaynem (9), zatímco se na ně dívala její teta Carmen (8). Sestry Ruth (7) a Nadia (6) udržovaly sexuální kontakt s bratry Albertem (15), Jedem (14) a Karlem (12). 
 

Rodiče Betty, Rhondy a Marthy byli bratr a sestra. Betty měla celkem 13 dětí, ne všechny přežily, některé s otcem Timem, jiné s bratrem Charliem. Její dcera Tammy (27) má tři děti s se svým mladším bratrem Derekem (25). Šílená rodina kočovala po celé Austrálii, aby se na ně nepřišlo. Australská policie a úřady jsou prozatím v šoku a snaží se v zapeklitém incestním klanu vyznat. 

ČTĚTE TAKÉ:
Jak to chodilo u Bartošů? Bratr Džambulky promluvil o sexuálním zneužívání!

Přiznání Pavla Novotného: Chci sex s Alicí Bendovou
VAŠE PŘÍBĚHY: Zneužíval mě vlastní děda
VAŠE PŘÍBĚHY: Kvůli svému tátovi nemůžu mít sex!
VAŠE PŘÍBĚHY: Zneužil mne vlastní bratr

VÁŠ PŘÍBĚH: Zpověď zneužívané šestnáctileté!
VÁŠ PŘÍBĚH: Zneužíval mě otec - denně! Od mých 11 let!

pet/hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz