Krimi

Ohavná vražda Petry z Jihlavy: Podívejte se na nové foto, jak se Kisiov před zabíjením smál

Ohavná vražda Petry z Jihlavy: Podívejte se na nové foto, jak se Kisiov před zabíjením smál
Zdroj: došlo mailem

FOTOGALERIE: Po Novém roce začne soud rozplétat brutální vraždu patnáctileté Petry Vondrákové. Před soudem stanou Tomáš Zavřel, Jakub Doležal a Michal Kisiov. Právě na nové fotky z jeho minulosti se nyní můžete podívat.

Už někdy v lednu by mohl začít soud s vrahy patnáctileté Petry Vondrákové. Před soudem stanou Tomáš Zavřel, Jakub Doležal a Michal Kisiov. Podívejte se na nové foto, jak se Kisiov v jihlavských barech bavil se svými vrstevníky.
 


 

Už si asi uvědomili, že by se kvůli brutální vraždě mohli z vězení dostat až za desítky let a tak se teď Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal snaží stůj co stůj snížit možné tresty. Kamarádství skončilo - vinu teď surovci házejí jeden na druhého, doplňují svá doznání a spolupracují s policií.


Všichni ovšem nyní neukazují své karty a netrpělivě odpočítávají dny do začátkou hlavního líčení. Kisiov asi vypovídat bude, Zavřel nejspíš ne.
 

Poslechněte si rozhovor s matkou Petry Vondrákové: 
 


Zavřel měl z vězení potopit i dalšího svého známého, který loni přepadl obchod a těžce zranil prodavačku. Michal Kisiov zase vypovídal jako svědek v případu loupežného přepadení dalšího člena jejich party bývalého přítele Petry Patrika Černého.
 

Tohle všechno mohou být pro soud polehčující okolnosti. U hlavního líčení nechtějí chybět ani rodiče zavražděné Petry. Hlavní líčení by mělo začít v lednu nebo únoru.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragická smrt slavné zpěvačky: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!

Tragédie v rodině Plekance: Manželovi Lucie Vondráčkové umřel tatínek

sta, TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz