Svatba

SVATBY ROKU 2013: Kdo letos řekl své "ANO"? Máme přehled!

SVATBY ROKU 2013: Kdo letos řekl své "ANO"? Máme přehled!
Zdroj: isifa.com

Česko letos zažilo i velké množství svateb slavných osobností! Největší poprask vzbudila asi ta zpěvačky Ivety Bartošové, která měla opravdu bouřlivý rok. Kdo další oblékl svatební šaty? Čtěte.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář

Koncem září kontroverzní zpěvačka slíbila lásku až do smrti svému milenci a podnikateli Josefu Rychtářovi. Kdo by to byl řekl, že zpěvačka Iveta Bartošová bude taková hezká nevěsta! V bílých šatech jí to moc slušelo a jen zářila štěstím. Svatba sice měla být tajná, ale jak už to u těchto dvou bývá, utajit nedokázali vůbec nic. Takže kvůli novinářům nebylo v Uhříněvsi ten den k hnutí.

Tomáš Klus a Tamara Kubová 

Zpěvák Tomáš Klus je svůj, a možná i proto ho jeho Tamara Kubová, se kterou má dceru, tak miluje. "Měli jsme na hlavě indiánské čelenky a zpívali písně o tom, že jsme součástí jednoho Slunce," popisoval Zlatý slavík, jak probíhala jeho indiánská svatba. A ano, samozřejmě, šlo o svatbu tajnou.

Veronika Nová a Biser A. Arichtev

Jak je mezi českými celebritami zvykem, i tato svatba byla opět tajná. Herečka Veronika Nová, která hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě, si brala po půl roce vztahu bulharského režiséra Bisera A. Arichteva. A proč? Herečka řekla, že nic jiného než obrovská láska v tom není. 

Související obsah

Vlaďka Erbová  a Tomáš Řepka

Modelka Vlaďka Erbová a fotbalista Tomáš Řepka se vzali koncem července na další tajné svatbě nedaleko Karlštejna v luxusním hotelu Mlýn. Kamarádů tam bylo pár desítek, ale fotbalista svatbu utajil před svými dětmi. 

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek


Ani jeden z nich nemá rád mediální pozornost, a tak přísně tajná veselka proběhla koncem června zcela bez novinářů. Měli štěstí, že ani jeden z pozvaných hostí se neprořekl. Jim však nelze přát cokoliv jiného než štěstí, oba za sebou mají hodně dlouhé vztahy, které nekončily příliš pěkně.

Jiří Pomeje a Andrea Pomeje

Jiří Pomeje a jeho těhotná partnerka Andrea Šťastná měli v plánu luxusní večírek za 250 tisíc, ale přišla silná bouře a spláchla svatebčany i všechno kolem nich. Ano si tedy neřekli v přírodě, jak plánovali, ale ve sklepě.

Související obsah

 

Agáta Hanychová a Jakub Prachař

Modelka  Agáta Hanychová se vdávala hned dvakrát. První svatba byla přísně tajná. Nevěděla o ní ani její maminka Veronika Žilková. Druhá svatba ale byla v centru veškerého bulvárního dění. Agáta s hercem Jakubem Prachařem se znají od dětství a ví o sobě opravdu všechno. 

Zorka Kepková a Mirek Hejda

Zorka Kepková, která prováděla diváky letošním ročníkem pěvecké soutěže SuperStar, je také už pod čepcem. Vdala se za moderátora Mirka Hejdu v romantickém prostředí jihočeského zámku Blatná.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Česko 2013 v obrazech: Víte, k jakým událostem patří tyto fotografie?

Svatební dort roku: Novomanželé se řídili heslem - dokud nás smrt nerozdělí

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Svatba

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz