Zajímavosti

Je to možné? Tato žena tvrdí, že se nesprchovala 28 let

Je to možné? Tato žena tvrdí, že se nesprchovala 28 let
Zdroj: tic.com

Žena se sprše vyhýbala od 15 let. Všechno zavinilo těžké trauma z dětství. Když slyší a cítí na sobě tekoucí vodu, vrací se jí špatné vzpomínky, které ji způsobil její příbuzný!

Když bylo Rhiah 15 let, sexuálně ji zneužíval její příbuzný. Po každém sexuálním aktu ji sám osprchoval. Kdykoliv pak šla do sprchy, okamžitě se jí vrátily odporné vzpomínky, a tak se jí začala vyhýbat. Dnes je závislá na používání navlhčených ubrousků.


Jak uvádí server tvnoviny.sk, denně jich spotřebuje víc než 500 a nosí je s sebou na každém kroku. Bojí se totiž, že by páchla potem. Její strach se tak změnil na posedlost. Do sprchy se odhodlá vlézt jednou za měsíc, a i tak se nezvládne umýt celá. Pokaždé tam s ní někdo musí být, protože při zvuku tekoucí vody propadá panice.


Související obsahV posledních měsících zůstává nejraději doma, protože je přesvědčená o tom, že by se jí okolí štítilo. Ven chodí, jen když je to nevyhnutelné. Její psychický stav začíná být skutečně špatný.


Na její utrpení se už nemohla dívat její kamarádka a přihlásila ji do relace Nejšílenější úchylky světa, kde se lidem snažili pomoct terapeuti. Jeden z nich se pokusil odbourat Rhiahin panický strach se sprchy a částečně se mu to podařilo. Od té doby dokáže jít do sprchy jednou za týden bez asistence a častěji vychází z bytu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

To je masakr: Úžasná holka bez rukou ve sprše. Nohou si vydrhne i vlasy!

Tenhle klip musíte vidět: Sexy kočky dělají nepřístojnosti ve sprše

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz