Poslechněte si nejupřímnějšího politika! Největší zloději a podvodníci? POLITICI!

Tenhle projev v Evropském parlamentu se stal hitem internetu. Godfrey Bloom se pořádně obul do svých kolegů i do Evropské unie.

V Evropském parlamentu se na konci minulého roku projednával plán výběru daní pro roky 2014 až 2020. Mnoho poslanců říkalo, že bychom se mohli mít lépe, kdyby se zamezilo obřím daňovým únikům a zrušily se daňové úlevy pro lidi i firmy.
 

Pak si vzal slovo Godfrey Bloom z Velké Británie a jeho projev pobouřil mnoho jeho kolegů. Europoslanec citoval filozofa Murraye Rothbarda, který prohlásil, že stát je instituce krádeže a daně jsou prostředkem státu, jak z obyčejných lidí vytáhnout peníze, aby je poté hanebným způsobem rozházel.
 

"Tohle místo ( Evropská unie a její instituce - pozn. red.) není žádná výjimka. Celá komise a její byrokrati neplatí žádné daně. Ani vy neplatíte daně tak jako obyčejní lidé. Máte různé speciální daňové výjimky, vysoké nezdanitelné příplatky. Jste největší daňoví podvodníci v Evropě a máte tu drzost ještě ostatním lidem kázat," rozohnil se Bloom.
 

Svou plamennou řeč pak ukončil výhrůžkou, že nebude dlouho trvat a lidé vtrhnou do sálu Evropského parlamentu a všechny poslance oběsí. "A budou v Právu," uzavřel Bloom.
 

Související obsah


Britové právě v těchto dnech dali Evropské unii ultimátum. Pohrozili, že pokud unie nebude lépe hájit zájmy členských států mimo eurozónu, jeho země je připravena z unie vystoupit.

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu EU

Důležité Události

Píše se na Deník.cz