Zpravodajství

S NOŽEM vyhrožoval bývalé přítelkyni! V batohu si chtěl odnést její ČIVAVU!

S NOŽEM vyhrožoval bývalé přítelkyni! V batohu si chtěl odnést její ČIVAVU!

Pražští strážníci v pondělí zasahovali na ubytovně v Praze 10. Muž se tam vrátil do pokoje své bývalé přítelkyně a v batohu si chtěl odnést čivavu, mobil a notebook, ženě dokonce hrozil s nožem v ruce.

Strážníci vyjeli k ubytovně v odpoledních hodinách, ihned po přijetí oznámení. "Zde se spojili s oznamovatelkou, která jim sdělila, že se na ubytovně nachází bývalý přítel její dcery, který nechce opustit byt ubytovny a s nožem v ruce jí vyhrožuje zabitím. Strážníci se okamžitě vydali k označenému bytu. Za dveřmi nalezli nůž s čepelí dlouhou cca 40 cm. Muže, který byl v místnosti, hlídka vyzvala k prokázání totožnosti," uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Muž měl tou dobou na zádech batoh a tvrdil, že z bytu odchází. Strážníkům také přiznal, že měl s bývalou přítelkyní konflikt, při kterém jí vyhrožoval s nožem.

"Najednou oznamovatelka strážníkům ještě sdělila, že z bytu právě ztratil notebook, mobilní telefon a pes čivava. Proto se strážníci muže zeptali, zda jim dobrovolně ukáže obsah svého batohu. Všechny věci včetně psa měl v batohu a přiznal se, že je odcizil," doplnila mluvčí.

Strážníci celý případ pro podezření z trestného činu předali státním policistům. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz