OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Barvy v dětském pokoji mají velký vliv na vývoj dítěte

Barvy v dětském pokoji mají velký vliv na vývoj dítěte
Zdroj: oficiální zdroj

Jedním z důležitých prostředků, jak nenechat narušit svoji rovnováhu nebo se vyrovnat se stresem, jsou předměty kolem nás.

Proto je důležité nepodceňovat prostor, kde vyrůstají a spí děti, tedy dětský pokoj. Specialisté na výrobu dětského nábytku z firmy Montero na dětskou duši mysleli, proto navrhli několik řad dětských pokojů s různými doplňky, aby děti trávily čas v příjemném a podněcujícím prostředí.


Zdroj: oficiální zdroj


Podívejme se na několik dobrých rad, které vám pomohou vhodně zařídit dětský pokoj. Začněme u barev. Děti jsou na barvy daleko citlivější, než dospělí. Barvy v pokoji by měly kopírovat vývojové etapy dětí. Tím přímo podporujeme rozvoj jejich osobnosti. Barevnost nábytku je dlouhodobá investice, ale barvy stěn, stropu a různých doplňků můžeme poměrně rychle měnit v závislosti na věku dítěte. Pokud máte malý dětský pokoj, zvolte světlejší barvy nábytku, naopak, čím větší pokoj, tím tmavší může nábytek být. Na celkový design a dotváření prostoru má vliv také podlaha. Tmavá dodává pocit většího luxusu a opticky prostor zmenšuje, světlá podlaha zajistí lepší světelnost pokoje a opticky prostor zvětší. Pokud mají vaše děti patrové postele a na horní postel vedou schody, měly by opticky navazovat na podlahu.


Zdroj: oficiální zdroj


Vybavení dětského pokoje podle znamení zvěrokruhu

Pokud nemáte přesnou představu, jaký typ nábytku pro svoje dítko zvolit, nechte se inspirovat znameními zvěrokruhu. Je vaše dítě třeba Vodnář? Vodnáře přitahují technické novinky, milují neobvyklé hračky. Z toho by mělo vycházet také vybavení jejich dětského pokoje. Z kolekce českého výrobce nábytku firmy Montero bude Vodnářům sedět nábytková řada Kalimero ze smrkového masivu. Malí Vodnáři jsou zvídaví a mají rádi originální hračky a doplňky. I na to mysleli výrobci nábytku a tak součástí pokoje může být skluzavka a také textilní doplňky, které promění „obyčejný“ pokoj v originální místnost. Vhodná je také nábytková řada Miki, která se vyrábí v desénu olše a olše v kombinaci s čely zásuvek ve vanilkové barvě. Podobně jako u dětského pokoje Kalimero jsou součástí této řady skluzavky s policemi a navíc také schody s úložným prostorem. Tuto originální vychytávku ocení nejen malí Vodnáři. Materiál je vysoce odolný, čímž zaručuje dlouhou životnost a možnost proměny dětského pokoje na studentský. Výhodou jsou rostoucí postele – z patrové postele se rozebráním stanou dvě samostatné. Rodiče jistě ocení zapuštěné úchytky a zaoblená hlavová a nožní čela postelí pro větší bezpečnost dětí.

Zdroj: oficiální zdroj


Máte jasnou představu o vybavení pokoje pro vaše dítě nebo studenta? Nechcete se trápit s realizací? Na základě vašich požadavků vám vyškolení pracovníci firmy Montero v prodejně v Praze Průhonicích - Čestlicích nebo přímo ve výrobním závodě v Krucemburku vytvoří zdarma 3D návrhy vybavení pokoje včetně cenové kalkulace. Zdarma vám nábytek dovezou až domů a pokud budete chtít, zajistí likvidaci starého nábytku.

Ušetřete si starosti, svěřte se do rukou odborníků.
 

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz