Láďa Hruška

Levně a chutně: je nejlepší smažák, langoš nebo domácí chleba?

Levně a chutně: je nejlepší smažák, langoš nebo domácí chleba?
Zdroj: TN.cz

Vaření reportéra TV Nova Ládi Hrušky se stalo fenoménem. Nabízí totiž nejenom chutné pokrmy, ale hlavně dokáže vařit rychle a velmi levně. Už jste vyzkoušeli některý z jeho receptů? Který je nejlepší? Hlasujte v anketě! (Najdete ji na konci článku).

Recept na smažák z hrnku

Další z výborných receptů Ládi Hrušky. A hlavně je "levný a chutný". Nesmažený smažák máte hotový za pouhých 5 minut a navíc vás vyjde jen na 19 korun.
 


 

RECEPT NAJDETE ZDE.
 

Recept na langoše

Reportér TV NOVA Láďa Hruška už je po sérii levných receptů v kuchyni jako doma. Tentokrát se pustil do výroby domácích langošů, které není třeba smažit na pánvi ani ve friťáku!

RECEPT NAJDETE ZDE.

Recept na lučinu

Inspektor televize Nova se pustil do výroby oblíbeného sýra typu lučina. Chtěl vyzkoušet, jestli se pochoutka dá vyrobit doma, a jestli to náhodou nevyjde i levněji. A dopadlo to opravdu výborně! Reportér Láďa Hruška vyrobil lahodný sýr za čvrtinovou cenu. Vyzkoušejte si ho také.

RECEPT NAJDETE ZDE.

Recept na loupáky

Reportér TV NOVA Láďa Hruška už mnohokrát prokázal, že exceluje nejen před kamerou, ale i v kuchyni. Tentokrát se vrhnul na domácí loupáky, které nakonec vyšly jen na necelé tři koruny za kus!

RECEPT NAJDETE ZDE.

Recept na pivní rohlíky

Inspektor televize Nova se pustil do pivních rohlíků, respektive se rozhodl toto oblíbené pečivo upéct sám podle prověřené receptury. Jaký je recept na křupavé rohlíky, které vás navíc vyjdou LEVNĚJI než v obchodě?

RECEPT NAJDETE ZDE

Recept na domácí chleba

Inspektor Láďa Hruška vyzkoušel recept na domácí chléb. Příprava není náročná. Výsledný bochník je levný a hlavně chutný! Vyšel jen na 12 Kč.

RECEPT NAJDETE TADY.

Recept na sýrové bulky

Tentokrát si inspektor Láďa Hruška přichystal další hitovku. Oblíbené, ale v obchodech drahé sýrové bulky prý upečete za polovinu a opět hravě a snadno.

 

RECEPT NAJDETE TADY.

Recept na domácí koblihy


Inspektor televize Nova Ladislav Hruška vyzkoušel recept, který zní skoro dietně. Nesmažené koblihy z trouby. Chutnají koblihy bez omastku skutečně jako koblihy? A jaký je recept?

RECEPT NAJDETE TADY.


Recept na rychlou bábovku

Inspektor Láďa Hruška tentokrát připravil bábovku podle receptu, který mu přišel mailem hned od několika diváků. Kouzlo v tomto případě spočívá v tom, že k superjednoduché přípravě potřebujete jen hrneček a několik ingrediencí.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na žemlovku

Doba je zlá, potraviny jsou stále dražší a dražší a není tak na škodu občas ušetřit rodinnému rozpočtu nějakým méně nákladným jídlem. Láďa Hruška tentokrát připravil zemlbábu doslova za pár korun. A ještě k tomu ji připravíte opravdu rychle a jednoduše.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na jablečňáky

Inspektor televize Nova uvařil další z vašich chutných a levných receptů - jablkové knedlíky s perníkem. Jejich příprava je údajně tak snadná, že ji hravě zvládnou i děti, kterým taky nejvíc chutnají. Mísa jablečných knedlíků vás přitom vyjde na pouhou desetikorunu.

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na chipsy z kuřecích kůžiček

Tentokrát do redakce přišel recept na jednohubky z kuřecích kůží. Můžeme se tedy věnovat specialitě, kterou lze připravit na večírek pro hosty nebo jen tak k televizi.

RECEPT NAJDETE ZDE.


Recept na chlebovou polévku

Láďa Hruška tentokrát od vás dostal recept na vynikající chlebovou polévku za pár korun. Za polévku pro čtyři strávníky zaplatíte jenom 9,90 Kč. Podívejte se, jak si ji uvařit!

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na bramboráčky

Inspektor Ladislav Hruška vám prozradí, jak zužitkovat starý tvrdý chléb. Uděláte si z něj výborné bramboráčky, spíše tedy chlebáčky. 30 kousků této pochoutky pořídíte jen za 20 korun!

RECEPT NAJDETE TADY

Recept na nadívané kuřecí kůže


Máte rádi jídlo na čínský způsob, ale dělat klasickou "čínu" se vám nechce, protože je to zbytečně drahé a zdlouhavé? V tom případě pro vás máme recept, kterým za 15 korun nakrmíte celou rodinu!

RECEPT NAJDETE TADY


ČTĚTE TAKÉ:

Ashton Kutcher skončil v nemocnici: Kvůli dietě Steva Jobse!

Posedlost postavou, která může zabít její dítě: Šílená těhulka jí jen banány

TN.cz

K tématu Láďa Hruška

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz