A je tu další příspěvek do rubriky U nás to žije. Podívejte se, jak to vypadalo v Osvračíně u Domažlic, kde se konal už tradiční hasičský bál. Tentokrát se nesl v duchu filmových hitů, na které místní nacvičili hned tři představení.
Hasičské bály tu prý mají už tak dlouhou tradici, že se neví, kolikátý to byl vlastně ročník.
Letošní bál místní pojali jako přehlídku vystoupení na filmové hity. Skupina žen, které se věnují zumbě, přizvala své kamarádky a společně nacvičily hned několik tanečků a scének ze známé letní trilogie Slunce, seno...
Nechyběla například scéna z kravína, kde se ženy učí svůdné a ladné chůzi s knihami na hlavách. Režisér Zdeněk Troška by měl určitě radost, že jeho komediální trilogie žije i více než dvacet let po svém vzniku.
I když nakonec na tanečním parketě tancovalo párů, že by se mohly spočítat jen na prstech jedné ruky, zábava na hasičském bálu trvala až do časného rána.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz