OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Moderní a kvalitní nábytek má značku Montero

Moderní a kvalitní nábytek má značku Montero
Zdroj: oficiální zdroj

Nestandardní rozměr? Doprava nábytku, montáž, likvidace starého nábytku? Nic z toho není pro výrobce značkového českého nábytku Montero problém. Nejen díky těmto službám je o zboží tradičního českého výrobce zájem i v zahraničí.

Výroba českého nábytku má svůj počátek už v 50. letech minulého století. Zkušenosti a tradici výroby přenesli odborníci do současné doby, k tomu přidali nejmodernější technologie a také kvalitní servisní zázemí. Nábytek pod značkou Montero vzniká pod rukama českých specialistů ve čtyřech areálech v Chotěboři a Krucemburku na Vysočině o celkové ploše více jak 100 000 m2.

Zdroj: oficiální zdroj


Nábytek do dětského pokoje, sedací soupravy, postele, kancelářský nábytek, dveře a obývací pokoje si můžete prohlédnout v katalozích, které vám firma Intermont pošle zdarma. Katalogy o stovkách stránek jsou přehledné, obsahují fotografie nábytku a především vhodné kombinace jeho sestav. Součástí služeb je i 3D grafický návrh, kde přesně vidíte budoucí možné uspořádání a styl místností. Grafický návrh ZDARMA připraví odborníci a to i s variantním řešením a cenovou kalkulací. Možný je i opačný postup, a to tak, že sdělíte, kolik peněz máte k dispozici na dané vybavení interiéru a specialisté budou hledat nejvhodnější řešení. Pro náročnější zákazníky nabízí služby svého firemního architekta. Výhodou služby firemního architekta je v tom, že cena návrhu se odečítá od kupní ceny nábytku.


Zdroj: oficiální zdroj


Doprava nábytku je po celé České republice ZDARMA. Firma Intermont má vlastní logistická centra i dopravní systém. Pro přímou přepravu z výroby rovnou k vám do bytu nebo domu používá sedm nákladních a osm dodávkových vozů, které denně jezdí po celé republice. „Náš tým sto padesáti kvalifikovaných pracovníků pečuje o zákazníka nejen do doby, kdy si koupí nábytek, ale i také potom. Nábytek přivezeme, smontuje, zlikvidujeme obaly, případně odvezeme starý nábytek. Součástí služeb je také servis, takže když vznikne nějaký problém, stačí zavolat,“ popisuje majitel Vladimír Kubeš.


Zdroj: oficiální zdroj


Výběr z tří set celomasivních postelí s pětiletou zárukou


Rostoucí zájem je o postele. Postel je místo, kde odpočíváme, relaxujeme, nabíráme sílu do dalšího dne. V ložnici trávíme denně několik hodin a proto i její vybavení je dobré nepodceňovat. Chcete-li si zařídit stylovou a přitom pohodlnou ložnici, vyberte si postel z masivu. V první řadě oceníte pevnost a stabilitu konstrukce. Český nábytek značky Montero nabízí více jak 300 druhů postelí z masivu, jednotlivé typy se liší designem či barevným odstínem. Kvalitu podtrhuje skutečnost, že u postelí značky Montero je poskytována pětiletá garance na konstrukční pevnost rámu. Navíc, stane-li se něco s vaší postelí, stačí zavolat do prodejny a přímo k vám domů přijede specialista z výroby, aby váš problém na místě vyřešil.

Zdroj: oficiální zdroj
Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz