Zpravodajství

V Česku se objevily stovky padělků umělých vagín! Pozor na ně!

Neuvěřitelný až úsměvný případ vyšetřují celníci na Chrudimsku. V pondělí tam vtrhli do výdejny e-shopu s erotickými pomůckami a nevěřili vlastním očím. Naskytl se jim pohled na stovky padělků umělých vagín za 820 tisíc korun.

"Pardubičtí celníci na základě podnětu americké společnosti Steven Allen Shubin provedli kontrolu výdejního místa internetového obchodu na Chrudimsku. V průběhu kontroly celníci odhalili celkem 430 ks erotických pomůcek, o kterých zástupce majitele ochranných známek prohlásil, že se jedná o padělky. Zadržené zboží bylo označeno stejným nebo zaměnitelným způsobem s ochrannými známkami “FLESHLIGHT”," uvedl mluvčí celníků Václav Kánský.

Celníci všechny padělky umělých vagín zabavili a odvezli do celního skladu. Případ nadále vyšetřují. Cena zabavených věcí se podle mluvčího pohybuje okolo 820 tisíc korun.

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější vagíny: Podívejte, jakou krásu stvořila matka příroda

VIDEO: Orgasmus při pletení: Žena dělá svetry ze své vagíny!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz