Zpravodajství

Pomsta za znásilnění: Žena ustřihla milenci penis a spláchla ho do záchodu

Pomsta za znásilnění: Žena ustřihla milenci penis a spláchla ho do záchodu
Zdroj: Thinkstockphotos

Žena se krutě pomstila muži (41), který ji znásilnil. Ustřihla svému milenci penis nůžkami, spláchla ho do záchodu a pak muže zabila a to brutálním způsobem, utloukla ho totiž kladívkem.

Trpělivost Číňance Yeung Ki (32) došla ve chvíli, kdy muž Zhou Hui ženu vydíral a požadoval po ní více než půl milionu korun, za které si chtěl koupit nové auto.


Muž také často bil jejich dcerku a jeho násilnost vygradovala ve znásilnění partnerky. Žena tedy naplánovala pomstu, dala mu do polévky drogy a čekala až upadne do bezvědomí, poté vzala nůžky a ustřihla mu penis, ten pak spláchla do záchodu.


Muž se poté probudil bolestí a začal ženu být, ta nahmatala kladivo a tím ho umlátila. Den poté se šla sama udat na policii.
 

Žena se živila jako učitelka hry na klavír a svému milenci často půjčovala peníze, které ji nikdy nevracel. Naposledy, když si přišel pro další půjčku, mu žena odmítla peníze vydat. Ten ji pak napadl a zbil i dceru. Poté ji vydíral tím, že pokud jí peníze nedá, zveřejní na internetu její nahé fotografie. Pak se na ní vrhnul a brutálně ji znásilnil. Celý incident se stal v Honk Kongu, uvedl to deník South China Morning Post.

ČTĚTE TAKÉ:

Zlomil jsem si penis, přiznal plešatý zpěvák Bohuš Matuš

Disney Channel plodí zlo! Dylan Sprouse ukázal na Twitteru přirození

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz