APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Žena vyběhla s dítětem v náručí z hořícího domu! Její matka uvnitř zemřela!

Obrovská rodinná tragédie se odehrála v úterý ráno v pražské ulici Na Pěšinách. Z hořícího rodinného domu tam sice stihla vyběhnout žena s malým dítětem v náručí, uvnitř domu však zemřela matka ženy a zároveň babička malého dítěte.

"Požár nám byl ohlášen v 7:22, na místo okamžitě zamířily nejbližší hlídky," uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová s tím, že později na místo museli vyrazit také kriminalisté.

K domu dorazilo několik hasičských jednotek a záchranáři. "Hasiči tady nasadili k zásahu celkem 5 vodních proudů, včetně jednoho z automobilového žebříku," hlásil z místa reportér TV Nova.

Před plameny stihla utéct žena s malým dítětem v náručí. Babička dítěte ale zůstala uvnitř a hasiči už ji našli mrtvou. V domě přebývala také zvířata, pro ty na místo dorazila speciální zvířecí záchranka Pet Medic. Na místo musel vyrazit psycholog, maminka dítěte se totiž psychicky zhroutila.

Policisté ulici uzavřeli. Příčinu požáru a výši škody hasiči a policisté vyšetřují.

Zdroj: TN.cz
TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz