Zpravodajství

Mladíka z jihu Čech vzrušuje týrání zvířat. Kastraci mu zakázali, nepomůže ani prezident Zeman

Mladík z jihu Čech má velký problém. Sexuálně ho vzrušuje trápení zvířat. Svůj problém si uvědomuje a dokonce požádal o kastraci - má totiž strach, že by mohl začít ubližovat i lidem.

Zoufalý mladík už neví, co má dělat. Aby se sexuálně vzrušil, sadisticky týrá například morčata. Dobře si uvědomuje, že jeho chování není normální. Ví, že je deviant, a snaží se to řešit. Jenže to není tak snadné. O případu informoval portál tvnoviny.sk.

Vyzkoušel hormonální léčbu, ale nepomohla mu. Požádal o kastraci, ale nebyla mu umožněna. Proto se rozhodl, že se obrátí o pomoc na prezidenta České republiky Miloše Zemana a napsal mu dopis, ve kterém mimojiné píše i toto: "Kastraci mi neumožnili. Nutkavé myšlenky nemám, ale fantazie mi pracuje neustále," přiznává mladík obavy z toho, že by mohl začít ubližovat nejen zvířatům...

Související obsah

Prezident Zeman se ale prý necítí kompetentní, aby mladíkovi mohl nějak pomoci. Mladému muži alespoň popřál hodně štěstí. Podle českých zákonů může být muž vykastrován až po 25. roce života a pokud má za sebou sexuální zločin.

Vypadá to tedy, že společnost bude muset počkat, než deviant někomu opravdu ublíží, a až poté bude jeho problém řešen.

tn.cz / hru

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz