Roman Skamene

Boss Jonák jde ven z basy po 18 letech! Jeho svět se změnil, říká kámoš Skamene

Boss Jonák jde ven z basy po 18 letech! Jeho svět se změnil, říká kámoš Skamene
Zdroj: Czech Press Photo / Mediafax

Mocný muž porevoluční Prahy Ivan Jonák jde ven z basy. Bude volný koncem dubna. Odseděl si trest za vraždu své manželky. Jeho kamarád Roman Skamene nyní popsal, že neví, jak Jonák přechod do nové společnosti zvládne. Za 18 let se mnohé změnilo.

Jezdil limuzínou, vozil po Praze nahé holky, nosil bouchačku, kamarádil se s politiky i hvězdami šoubyznysu. Takový byl svět Ivana Jonáka, který v 90. letech patřil k nejmocnějším lidem v metropoli...
 

Jenže pak se majiteli legendárního Discolandu Sylvia totálně změnil svět. Byl odsouzen, že si objednal vraždu své manželky Ludviky. Nikdy to nepřiznal, ale soud mu neuvěřil. Dostal 18 let a odseděl si je.
 

Koncem dubna bude volný. Jenže svět se za tu dobu hodně změnil. Nic není takové, jako bývalo. O tom, že současnou Prahu Jonák asi nepozná, povyprávěl jeho kamarád herec Roman Skamene.
 

"Já netuším co bude. Až se vrátí po 18 letech do tohoto režimu, který nezná... Vono být 18 let mezi čtyřma stěnama je strašný. Prý ve vězení totálně zblbnul a zakládal tam i nějakou sektu," uvedl pro Blesk.cz Skamene.   
 


 

Jonák již dříve uvedl, že rozhodně po propuštění nehodlá sedět v koutě, ale naopak se chce veřejně angažovat. Tak uvidíme. Na svobodu jde už 28. dubna.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To je šok! Hysterická Reese Witherspoon skončila ve vězení!

Tato žena spala s osmiletým chlapcem. Půjde na dva roky do vězení

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz