Na vaší straně

Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Paprikové lodičky za pár korun upečete za 30 minut

Tentokrát si inspektor Láďa Hruška přizval na pomoc paní Majerovou, která mu poslala recept na "paprikové lodičky", které sama vymyslela. Jejich přípravu zvládne každý a určitě si pochutnáte.

Láďa Hruška přichází s dalším receptem. Paprikové lodičky jsou chutné a jejich příprava vám nezabere příliš času. Láďa Hruška se dneska ovšem při vaření vůbec nezapotil, všechnu práci za něj obstarala paní Majerová, která celý recept vymyslela.

Co budeme potřebovat:


Zdroj: TN.cz

  

Návod na přípravu:

Připravíme si do mísy směs z mletého masa, kterou dochutíme podle chuti libovolným kořením, které máme k dispozici. Pekáč si vymažeme olejem, cibule nakrájíme na kolečka a naklademe je rovnoměrně na dno pekáče. Papriky si očistíme a nakrájíme podélně tak, aby vznikly části, do kterých vložíme výplň.

Související obsah

Naplněné papriky pečeme na 180 stupňů 20-30 minut. Raději ale lodičky hlídejte, aby se nespálily. Dobrou chuť! 

ČTĚTE TAKÉ:

Láďa Hruška učí Čechy péct: Podívejte se na jeho loupáky za 3 koruny

Fakta o jídle: Víte, co jíte? Zde je přehled, ze kterého vám bude šoufl

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz