Zahraničí

Tato dívka jde na POTRAT KVŮLI SLÁVĚ! Už je ve čtvrtém měsíci...

Tato dívka jde na POTRAT KVŮLI SLÁVĚ! Už je ve čtvrtém měsíci...
Zdroj: facebook.com

Lidé jsou schopní pro slávu udělat prakticky cokoliv. Veřejnost teď šokovala 23letá dívka, která jde na potrat, aby se mohla účastnit reality show Big Brother.

Třiadvacetiletá dívka, která o sobě tvrdí, že je modelka, šokovala prakticky celý svět. Josie Cunningham už má dvě děti a teď čeká třetí. Nyní se jí ale naskytla možnost účastnit se reality show Big Brother a to je pro její kariéru samozřejmě to nejdůležitější. "Tentokrát dítě mít nebudu. Místo toho se stanu slavnou. Budu řídit růžový Range Rover a koupím si velký dům. Nic mi v tom nezabrání," šokovala svým vyjádřením pro portál Mirror.co.uk. Šokující je ovšem i fakt, že Josie je už ve čtvrtém měsíci, kdy je na potrat opravdu pozdě...

Otce dítěte to ale asi trápit nemusí - pravděpodobně ani neví, že potomka čeká - Josie se živí prostitucí a otcem tak může být kdokoliv z jejích klientů. Na svůj účet na sociální síti už dokonce umístila fotku z ultrazvuku.


Související obsah

Lidé ve Velké Británii jsou jejím chováním mírně řečeno pobouřeni. Dokonce už vznikla i petice, aby televize zakázala Josie účast v reality show. Podle informací portálu Mirror.co.uk už má přes 6 tisíc podpisů. Lidé také hrozí bojkotem soutěže, pokud se v ní kontroverzní modelka Josie objeví.

Josie ale hýbe veřejnosti žlučí i v další záležitosti. Dříve měla malý hrudníček a na kariéru modelky (možná i prostitutky) mohla zapomenout. Jenže před rokem si nechala udělat velké prsní implantáty a její ňadra teď asi přehlédne opravdu jen slepec.

Související obsah

Problém ale je, že peníze na operaci dal stát, respektive Národní zdravotnická služba. Operaci měla zdarma, protože prý trpěla nedostatkem prsní tkáně. Před měsícem ji zase stát zaplatil stomatologické ošetření - prý kvůli těhotenství. Lidé v diskusích na internetu si stěžují, že stát často neplatí zdravotnickou péči nemocným dětem z chudých rodin a mladí dívce, která se živí pochybným řemeslem, zaplatil plastickou operaci...

ČTĚTE TAKÉ:

Michaela Sejnová z Doktorů z Počátků je nucena jít na potrat!

Lucie Benešová o potratu v Gymplu: Bylo mi z toho hodně ouvej

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz