Domácí

PODROBNOSTI o pohřbu Ivety Bartošové: Jak bude probíhat a kdy bude?

PODROBNOSTI o pohřbu Ivety Bartošové: Jak bude probíhat a kdy bude?
Zdroj: TN.cz

Josef Rychtář chce co nejdříve pohřbít manželku Ivetu Bartošovou. Známe první podrobností o jejím pohřbu. Jak bude probíhat? Kdy bude? Jaké písně zazní?

Smrt zpěvačky Ivety Bartošové v úterý otřásla celým Českem. Její manžel Josef Rychtář už má naplánovaný její pohřeb. Portálu TN.cz uvedl, že smuteční obřad chce uskutečnit ve Velké obřadní síni v pražských Strašnicích. Pohřeb bude hned, jakmile vyšetřovatelé vydají tělo po soudní pitvě. Spekuluje se o tom, že by pohřeb mohl být už o víkendu.
 

Ačkoliv se v posledních měsících spekulovalo o tom, že Rychtář má finanční potíže, na pohřeb Ivety prý podle jeho slov peníze má. Dnes se chystá dokonce vybrat pro Ivetu urnu.
 

Podívejte se na televizní speciál Prásku o smrti Ivety Bartošové - ZDE!
 

Rychtář se také chce domluvit s bývalým partnerem Ivety Bartošové Ladislavem Štaidlem, se kterým měla sedmnáctiletého syna Artura, jaké písně při obřadu zazní. Rychtářovo přání je, aby minimálně jedna píseň byla od Ivety.
 

Související obsah


Bývalá zpěvačka Iveta Bartošová si vzala život v úterý 29. dubna, v den, kdy se narodil její druhý manžel Josef Rychtář. Bylo jí 48 let. S jedním ze svých životních partnerů Ladislavem Štaidla měla sedmnáctiletého syna Artura.
 

Další články o smrti Ivety Bartošové najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slzy ve slavných tvářích: Podívejte se, kdo všechno se loučil s Otakarem Brouskem

Otrava Justina Biebera spustila slzy tisíců fanynek. Koukněte na video

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz