Domácí

PODROBNOSTI o pohřbu Ivety Bartošové: Jak bude probíhat a kdy bude?

PODROBNOSTI o pohřbu Ivety Bartošové: Jak bude probíhat a kdy bude?
Zdroj: TN.cz

Josef Rychtář chce co nejdříve pohřbít manželku Ivetu Bartošovou. Známe první podrobností o jejím pohřbu. Jak bude probíhat? Kdy bude? Jaké písně zazní?

Smrt zpěvačky Ivety Bartošové v úterý otřásla celým Českem. Její manžel Josef Rychtář už má naplánovaný její pohřeb. Portálu TN.cz uvedl, že smuteční obřad chce uskutečnit ve Velké obřadní síni v pražských Strašnicích. Pohřeb bude hned, jakmile vyšetřovatelé vydají tělo po soudní pitvě. Spekuluje se o tom, že by pohřeb mohl být už o víkendu.
 

Ačkoliv se v posledních měsících spekulovalo o tom, že Rychtář má finanční potíže, na pohřeb Ivety prý podle jeho slov peníze má. Dnes se chystá dokonce vybrat pro Ivetu urnu.
 

Podívejte se na televizní speciál Prásku o smrti Ivety Bartošové - ZDE!
 

Rychtář se také chce domluvit s bývalým partnerem Ivety Bartošové Ladislavem Štaidlem, se kterým měla sedmnáctiletého syna Artura, jaké písně při obřadu zazní. Rychtářovo přání je, aby minimálně jedna píseň byla od Ivety.
 

Související obsah


Bývalá zpěvačka Iveta Bartošová si vzala život v úterý 29. dubna, v den, kdy se narodil její druhý manžel Josef Rychtář. Bylo jí 48 let. S jedním ze svých životních partnerů Ladislavem Štaidla měla sedmnáctiletého syna Artura.
 

Další články o smrti Ivety Bartošové najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slzy ve slavných tvářích: Podívejte se, kdo všechno se loučil s Otakarem Brouskem

Otrava Justina Biebera spustila slzy tisíců fanynek. Koukněte na video

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz