Domácí

SEBEVRAŽDA IVETY BARTOŠOVÉ: Artur přišel o mámu, zůstaly mu jen dluhy!

SEBEVRAŽDA IVETY BARTOŠOVÉ: Artur přišel o mámu, zůstaly mu jen dluhy!

Jen samé dluhy. To bude muset řešit po smrti své matky Ivety Bartošové její syn. Artur by měl být hlavním dědicem dluhy zatíženého domu v Uhříněvsi. Přečtěte si, jak to bude s tímto domem a kdo zaplatí dluhy.

Exekuce na uhříněvský dům Ivety Bartošové zanikla její smrtí. Všechny dluhy a nesplacená hypotéka, tak přejdou na syna Artura, pokud dědictví přijme. Josefu Rychtářovi zůstal po tragicky zesnulé manželce Ivetě Bartošové obraz, který mu namalovala k narozeninám.


Zdroj: tn.cz/ facebook


Manžel tragicky zemřelé zpěvačky, Josef Rychtář má však v úmyslu v domě zatím zůstat.


"Nevím, jestli tento dům opustím. Mám kam jít, ale je tady kočka, pes a myslím, že je mou povinností se o ten dům a o ta zvířata, co tu po Ivetě zůstala, postarat. A až mi její syn, na kterého ten majetek přejde, protože na to je předmanželská smlouva, řekne, že mě nepotřebuje, tak si s ním podám ruku a půjdu dál svým životem," řekl Rychtář portálu iDnes.cz.

Zdroj: Lukáš Červený


Rychtář se nyní soustředí především na vyřizování pohřbu, který chce udělat ve Velké obřadní síni krematora v pražských Strašnicích. Přestože Ivetina maminka si přeje rodinný obřad.


Související obsah


Stejný spor vede i s Ladislavem Štaidlem, který chce také jen skromný pohřeb bez médií. Kdy a jak  Ivetu Bartošovou pohřbí zatím není jasné, bude záležet na ukončení soudní pitvy.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Exekuce na Hanku Kynychovou: Dluží přes 300 tisíc korun!

tn.cz / vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz