Nehoda

Nehody kamionů na D1! Jeden smetl silničáře, druhý vysypal náklad!

Nehody kamionů na D1! Jeden smetl silničáře, druhý vysypal náklad!
Zdroj: Dopravní zpravodaj

Hned na dvou místech komplikovaly v pátek odpoledne provoz na dálnici D1 nehody kamionů. Nedaleko Velkých Popovic smetl kamion auto silničářů, u Střechova nad Sázavou se pak z havarovaného kamionu vysypal náklad.

Na 13. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu narazil, krátce po půl třetí odpoledne, řidič kamionu do světelné šipky a následně také do auta silničářů. Kamionu se při nárazu doslova utrhla kabina, auto silničářů pak nabouralo do betonových svodidel, které skončily v protisměru dálnice.

Související obsah

Dálnici museli policisté úplně uzavřít. Zraněného řidiče převezli do nemocnice záchranáři. Po několika desítkách minut se povedlo záchranným složkám a silničářům zprůjezdnit ve směru na Prahu alespoň jeden jízdní pruh. Odstraňování následků nehody trvalo několik hodin.

Další nehoda kamionu se stala na 52. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. U sjezdu na čerpací stanici tam havaroval kamion, ze kterého se poté vysypal náklad. I zde museli zasahovat hasiči a policisté. Provoz na dálnici nicméně nijak neomezil, uzavřen musel být pouze sjezd na čerpací stanici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz