Iveta Bartošová

Rychtář začal před domem uklízet svíčky pro Ivetu Bartošovou! Proč?

Rychtář začal před domem uklízet svíčky pro Ivetu Bartošovou! Proč?
Zdroj: TV Nova

Dům Ivety Bartošové v Uhříněvsi doslova zaplavily svíčky, jsou jich tam stovky a velká část z nich zasahuje i do silnice. V neděli Josef Rychtář se svým synem vyšel před dům a začal je uklízet. Naštěstí ho nenapadlo je vyházet, ale pouze posunout, aby nepřekážely na cestě.

Josef Rychtář měl pořádně krušnou neděli. Hned dvakrát ho totiž navštívila policie. Poprvé ho navštívili strážníci dopoledne, respektive mu nechali vyrozumění za stěračem jeho auta. Stál totiž naproti vjezdu do domu Ivety Bartošové. Jelikož se jedná o pěší zónu, tak se tam stát nesmí.
 

Hlídka ovšem Rychtáře pokutovala na udání, protože v ulici je podobně zaparkovaných aut hned několik. Ale pokutu dostal jen Rychtář.
 


 

Odpoledne pak domu Ivety Bartošové dorazili policisté poté, co je zavolal sám Rychtář. Tomu se už zřejmě nelíbí neustálá přítomnost médií, které nezapomněl počastovat nadávkami.
 

Související obsah


V podvečer pak Rychtář vyšel se svým synem před dům, aby poklidil svíčky. Naštěstí je ale nevyhodil, jako například fotky Ivety Bartošové (více ZDE), ale pouze je posunul ze silnice, aby nepřekážely.

ČTĚTE TAKÉ:

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

Artur Štaidl zmizel do zahraničí! Zmešká pohřeb maminky?

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz